AANGENAAM. WIJ STAAN VOOR JE KLAAR.

AMSTERDAM
Arno van den Berg
Recruitment Consultant

E vandenberg@exactpi.nl
T 020 - 715 65 51
M 06 - 23 46 55 47
Li Bekijk profiel
Volg altijd je gevoel. Dan neem je de meest wijze beslissingen.
Petra Pierik
Business Manager

E pierik@exactpi.nl
T 020 – 715 65 51
M 06 - 55 98 47 89
Li Bekijk profiel
Decide. Commit. Succeed.
Florence Droogné
Recruitment Consultant

E droogne@exactpi.nl
T 020-7156551
M 06-55232924
Li Bekijk profiel
Florence Droogné - Recruitment Consultant bij Exact personeelsintermediair
Find your passion, find your work.
DEN HAAG
Ilse Stokman
Recruitment Consultant

E stokman@exactpi.nl
T 070-362 47 36
M 06-294 82 224
Li Bekijk profiel
Ilse Stokman - Exact personeelsintermediair
Surround yourself only with people who are going to take you higher - Oprah
Charlene Asgarali
Recruitment Coördinator

E asgarali@exactpi.nl
T 070 - 362 47 36
M 06 - 21 13 27 21
Li Bekijk profiel
Charlene Asgarali
No guts, no glory.
Deborah de Haas
Recruitment Consultant

E dehaas@exactpi.nl
T 070 - 362 4736
M 06 - 22 56 61 49
Li Bekijk profiel
Deborah de Haas
It is a beautiful thing when a career and a passsion come together.
Eva van Hoek
Senior Business Manager

E vanhoek@exactpi.nl
T 070 - 362 4736
M 06 - 18 04 89 27
Li Bekijk profiel
Eva van Hoek
Wacht niet op een goede dag, maak er een!
Mirjam Kosterman
Accountmanager New Business

E kosterman@exactpi.nl
T 070 - 362 4736
M 06 - 41 98 27 97
Li Bekijk profiel
It takes teamwork to make a dream work.
Peggy Kooper
Recruitment Consultant

E kooper@exactpi.nl
T 010 - 414 13 11
M 06 - 29 53 71 53
Li Bekijk profiel
Het is nooit te laat om te zijn wat je had kunnen zijn. - George Elliot
Roald van den Dam
Accountmanager

E vandendam@exactpi.nl
T 070 - 362 4736
M 06 - 24 90 69 00
Li Bekijk profiel
Alles is mogelijk als je maar durft - J.K. Rowling
Winodj Jhingoer
Accountmanager

E Jhingoer@exactpi.nl
T 070 - 362 47 36
M 06 - 16 02 58 62
Li Bekijk profiel
What You Imagine You Become - Michael Pilarczyk
Marjolein Budding
Sales Support Medewerker

E budding@exactpi.nl
T 070-3624736
Li Bekijk profiel
Good enough is the new Perfect.
HOOFDKANTOOR
Jill Modes
Algemeen Directeur

E modes@exactpi.nl
T 070 - 364 66 00
Li Bekijk profiel
Jill Modes
Niemand buiten onszelf kan over ons innerlijk heersen. Wanneer we dat weten worden we vrij.-Buddha
Marjolein Stok
Operationeel Directeur

E stok@exactpi.nl
T 070 - 364 66 00
M 06 - 22 87 75 90
Li Bekijk profiel
Marjolein Stok
Als je doet wat je leuk vindt, hoef je nooit te werken. - Mahatma Gandhi
Rob Broeke
Assistent Controller / HR adviseur

E broeke@exactpi.nl
T 070 - 306 2004
Li Bekijk profiel
Rob Broeke
Be happy. Be bright. Be you.
Demi Knaap
Office Assistant

E knaap@exactpi.nl
T 070-364 66 00
Li Bekijk profiel
Demi Knaap - HR stagiair
You can do anything you put your mind to.
Sandra Kroes
Manager Communicatie

E kroes@exactpi.nl
T 070 - 364 66 00
Li Bekijk profiel
Sandra Kroes
Enjoy the little things.
Tatiana van der Geest
Manager Financiële Administratie

E vandergeest@exactpi.nl
T 070 - 306 2004
Li Bekijk profiel
Tatiana van der Geest
Doe wat je zegt en zeg wat je doet.
ROTTERDAM
Cynthia Radjpalsingh
Recruitment Consultant

E cynthia@exactpi.nl
T 010 - 414 13 11
M 06 - 15 672 115
Li Bekijk profiel
Cynthia Radjapalsingh
Behandel een ander altijd zoals je zelf behandeld wilt worden.
Marthine Ruitenberg
Recruitment Consultant

E ruitenberg@exactpi.nl
T 010 - 414 13 11
M 06 - 51 85 27 87
Li Bekijk profiel
Marthine Ruitenberg - Exact personeelsintermediair
De deur van het geluk gaat naar binnen open.
Marina Dekker
Business Manager

E dekker@exactpi.nl
T 010 - 414 13 11
M 06 - 42 54 72 32
Li Bekijk profiel
Marina Dekker
The only way to do great work is to love what you do. - Steve Jobs
Sandra Thomas
Senior Accountmanager

E thomas@exactpi.nl
T 010 - 414 13 11
M 06 - 50 28 65 54
Li Bekijk profiel
Believe you can and you're halfway there - Theodore Roosevelt
Erna Kruis
Recruitment Consultant

E kruis@exactpi.nl
T 010 - 414 13 11
Li Bekijk profiel
Erna Kruis -recruitment consultant bij Exact personeelsintermediair
If you can dream it, you can do it - Walt Disney